AEX
396.12-0,77
FILES
9 km
Bewolkt 11.3°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Veel bewolking en perioden met (mot)regen. Morgen eerst grijs met (mot)regen, later van het westen uit opklaringen.

BewolktEr is veel bewolking en van tijd tot tijd valt er (mot)regen. De zuidelijke wind is zwak tot matig, aan de kust en in het Waddengebied enige tijd vrij krachtig.Komende nacht is het bewolkt, nevelig en af en toe valt er (mot)regen. Minima komen uit op omstreeks 10 graden. De zuidwestelijke wind is zwak tot matig.Morgen overdag is het eerst grijs en nevelig met af en toe (mot)regen. Aan het einde van de middag klaart het van het westen uit op. De maxima worden ongeveer 14 graden. De wind draait naar het westen en is meest matig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Droog en temperaturen boven normaal, vanaf halverwege de week geleidelijk toenemende neerslagkansen.

  zazomadiwo
 Half bewolkt en regenHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)3030404030
Neerslagkans (%)3010101040
Neerslaghoeveelheid (mm)1 - 10000 - 3
Minimumtemperatuur (°C)107778
Middagtemperatuur (°C)1414141514
WindrichtingWZWZZZW
Windkracht (bft)23333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen11,588321,2--
Arnhem10,898325,91016.34.550
Berkhout12,394428,1-11.000
De Bilt11,398324,51015.77.270
Den Helder12,998438,91013.47.880
Eindhoven10,995320,91016.65.700
Ell11,686323,8-16.300
Gilze Rijen11,197323,81016.18.680
Groenlo-Hupsel11,985225,6--
Groningen11,693430,61015.08.820
Heino11,596219,8--
Herwijnen11,295320,51015.8-
Hoek van Holland12,496543,91014.8-
Hoogeveen11,793432,41015.510.400
Hoorn Terschelling12,597542,51013.37.300
Katwijk12,395433,51014.89.680
Lauwersoog11,795433,5--
Leeuwarden12,196432,01014.05.980
Lelystad11,695428,81015.29.080
Lopik-Cabauw11,597328,11015.48.150
Maastricht11,087433,51017.67.150
Marknesse11,596322,7-5.790
Nieuw Beerta11,688427,7--
Rotterdam12,296439,21015.27.850
Schiphol12,198428,41014.97.350
Stavoren12,395440,0-5.930
Twente12,379329,91016.721.300
Vlieland12,798539,61013.13.940
Vlissingen13,096540,01015.37.110
Volkel11,097324,11016.75.710
Voorschoten12,497433,51014.99.290
Westdorpe12,396325,21016.07.560
Wijk aan Zee12,6940---
Woensdrecht12,094324,81015.911.400

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.