AEX
384.40,00
FILES
104 km
Bewolkt 12.8°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Onstuimig met veel regen en vanmiddag en vanavond kans op zware windstoten. Morgen eerst buien en nog veel wind, in de loop van de dag afnemend.

BewolktVandaag wordt het onstuimig. Van het westen uit gaat het regenen en vanmiddag trekt een actieve buienlijn van west naar oost over het land. Er kunnen daarbij stevige buien met zware windstoten en onweer voorkomen. Achter de buienlijn klaart het enigszins op, wel afgewisseld met buien mogelijk met hagel, onweer en (zware) windstoten. De temperatuur komt uit op 14 of 15 graden. De zuidwestenwind neemt in de ochtend toe naar matig of vrij krachtig, aan zee en op het IJsselmeer naar krachtig tot hard. In de middag draait de wind naar west tot noordwest en neemt aan zee toe naar stormachtig, kracht 8 en vanavond in het noordelijk kustgebied mogelijk tot een noordwesterstorm, kracht 9. Aan de kust komen vanaf het middaguur zware windstoten voor tussen de 80 en 100 km/uur, later in de middag en avond kunnen er ook verder landinwaarts zware windstoten voorkomen.Komende nacht is het half tot zwaar bewolkt en er komen nog enkele buien, mogelijk met onweer, voor. De temperatuur ligt rond de 9 graden. De wind is west tot noordwest en matig of vrij krachtig. Aan zee en op het IJsselmeer is de wind hard tot stormachtig, in het noordelijk kustgebied mogelijk enige tijd storm, kracht 9. Nog steeds komen er zware windstoten voor tussen de 80 en 100 km/uur.Woensdag overdag is er met name in het noorden veel bewolking. Er valt van tijd tot tijd buiige regen. De middagtemperatuur wordt ongeveer 12 graden. De wind is west tot noordwest en matig tot vrij krachtig, aan zee en op het IJsselmeer krachtig tot hard en in het Waddengebied eerst nog stormachtig, 8. In de middag neemt de wind geleidelijk af. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Vrij rustig weer, met tamelijk veel bewolking, af en toe wat neerslag en temperaturen rond een graad of 15.

  wodovrzazo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenLichte regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)2020102030
Neerslagkans (%)8030606050
Neerslaghoeveelheid (mm)5 - 50 - 11 - 31 - 40 - 3
Minimumtemperatuur (°C)9911119
Middagtemperatuur (°C)1214141414
WindrichtingNWZWZWZWZW
Windkracht (bft)53334

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen12,585438,2--
Arnhem12,486437,11006.129.200
Berkhout12,694440,7-6.330
De Bilt12,890333,51005.122.900
Den Helder13,690449,31001.512.400
Eindhoven12,583431,31007.535.900
Ell12,482435,6-40.400
Gilze Rijen12,488330,61006.710.800
Groenlo-Hupsel12,290327,4--
Groningen12,591437,11003.59.620
Heino12,491331,7--
Herwijnen12,688431,71005.8-
Hoek van Holland12,595657,21004.1-
Hoorn Terschelling13,992549,01001.114.600
Katwijk12,495439,61004.09.290
Lauwersoog12,994444,3--
Leeuwarden13,094441,81002.210.700
Lelystad12,393441,41004.219.600
Lopik-Cabauw12,692435,31005.018.600
Maastricht11,586432,81008.826.500
Marknesse12,196436,4-3.920
Nieuw Beerta12,392537,1--
Rotterdam12,892544,61004.78.140
Schiphol12,597438,91004.05.850
Stavoren13,093548,2-10.100
Twente12,089329,91006.316.400
Vlieland14,483658,01000.813.700
Vlissingen13,390647,91005.311.000
Volkel12,586429,21007.126.900
Voorschoten12,796542,81004.17.280
Westdorpe12,688443,61006.715.600
Wijk aan Zee12,9940---
Woensdrecht12,786445,01006.516.900

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.