AEX
409.98+1,45
FILES
0 km
Bewolkt 17.9°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Van tijd tot tijd regen, in het zuiden ook af en toe zon en later kans op onweer. Morgen af en toe zon en vooral in de middag enkele buien.

BewolktVandaag is er vrij veel bewolking en valt er van tijd tot tijd buiige regen, lokaal is hierbij onweer mogelijk. In het zuiden schijnt ook af en toe de zon, maar daar is vanmiddag kans op een regen- of onweersbui. Daar waar het bewolkt blijft en het regent komt de temperatuur niet boven de 20 graden, in het zuiden kan het lokaal nog 25 graden worden. Er staat een zwakke tot matige noordoostenwind.Komende nacht is het bewolkt en af en toe valt er regen. In het zuidoosten zijn er ook opklaringen en kan er lokaal een mistbank ontstaan. De minimumtemperatuur ligt rond 15 graden. De noordoostenwind is zwak tot matig, in het zuiden van het land is de wind zwak en veranderlijk.Morgen is het wisselend bewolkt en vooral in de middag komen er enkele buien tot ontwikkeling, daarbij is ook onweer mogelijk. De maximumtemperatuur ligt rond 25 graden. Er staat een zwakke tot matige noordelijke wind. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig met geregeld buien, soms met onweer. Vanaf woensdag wordt het geleidelijk droger. Geleidelijk iets koeler met temperaturen rond de normale waarde van 22 graden.

  zazomadiwo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)4020203030
Neerslagkans (%)5070705030
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 51 - 81 - 50 - 30 - 1
Minimumtemperatuur (°C)1516151314
Middagtemperatuur (°C)2523202121
WindrichtingNWNWNWNW
Windkracht (bft)23333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen15,986216,6--
Arnhem17,077320,51016.249.900
Berkhout17,586213,7-49.100
De Bilt17,975322,01016.448.700
Den Helder20,576214,81016.838.100
Eindhoven16,683324,51015.239.300
Ell14,992212,2-13.100
Gilze Rijen15,187216,61015.531.300
Groenlo-Hupsel16,192218,0--
Groningen17,88815,41017.024.700
Heino16,88614,7--
Herwijnen16,678214,81016.0-
Hoek van Holland17,972432,41016.1-
Hoogeveen16,79017,61016.930.400
Hoorn Terschelling18,297210,81017.06.340
Katwijk16,881211,51016.349.900
Lauwersoog19,68613,2--
Leeuwarden17,09613,21017.08.990
Lelystad16,49628,31016.711.500
Lopik-Cabauw18,669216,61015.949.900
Maastricht14,795215,11014.610.300
Marknesse17,09017,9-35.900
Nieuw Beerta17,38914,3--
Rotterdam17,777112,61016.134.200
Schiphol18,873218,41016.449.900
Stavoren17,883216,2-38.200
Tholen0,0-3---
Twente17,281118,01016.134.600
Vlieland18,095211,91016.916.600
Vlissingen18,181220,91015.235.100
Volkel17,279319,81015.641.900
Westdorpe15,393212,21015.014.800
Wijk aan Zee17,6820---
Woensdrecht16,784214,81015.529.700

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.