AEX
403.61+0,22
FILES
4 km
Bewolkt 17.7°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Vanochtend bewolkt. In de loop van de dag meer zon, vanmiddag in het oosten nog een enkele bui. Dinsdag af en toe zon en meest droog.

BewolktVanochtend is er op de meeste plaatsen veel bewolking en kan er plaatselijk nog lichte regen of motregen vallen. Van het zuidwesten uit komen er echter ook al enkele opklaringen binnen. Vanmiddag kunnen er in het oosten nog een paar buien tot ontwikkeling komen, maar van het westen uit wordt het later in de middag droog en komt de zon op steeds meer plaatsen tevoorschijn. De middagtemperatuur wordt ongeveer 21 graden. De west- tot zuidwestenwind is meest matig. Komende nacht zijn er opklaringen, het blijft droog en het koelt af naar een graad of 15 aan zee tot lokaal 10 graden in het oosten. De zuidwestenwind is zwak, aan de kust matig tot vrij krachtig.Dinsdag overdag zijn er eerst perioden met zon. Later komt er meer bewolking maar het blijft overwegend droog. Het wordt ongeveer 23 graden, maar aan de kust enkele graden lager. De zuidwestenwind is matig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Flinke zonnige perioden en tot het weekeinde vrijwel overal droog. Oplopende temperaturen met tegen het einde van de week maxima landinwaarts rond 30 graden. In het weekeinde kans op onweer.

  diwodovrza
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenZonnigZonnigHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)3060707060
Neerslagkans (%)3010102040
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 10 - 1000 - 4
Minimumtemperatuur (°C)1312131618
Middagtemperatuur (°C)2322252828
WindrichtingZWWOZOZO
Windkracht (bft)32233

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen15,894319,8--
Arnhem16,994215,11008.89.900
Berkhout16,995323,4-8.530
De Bilt17,792213,31008.98.200
Den Helder16,595323,01008.410.500
Eindhoven15,797317,61009.76.970
Ell14,793216,6-13.000
Gilze Rijen16,696214,81009.55.190
Groenlo-Hupsel17,293218,0--
Groningen17,390215,81007.57.400
Heino17,196212,6--
Herwijnen17,093322,01009.1-
Hoek van Holland16,896428,11009.6-
Hoogeveen17,19529,71007.95.030
Hoorn Terschelling16,791321,21007.613.200
Katwijk17,293216,91009.214.200
Lauwersoog17,589535,6--
Leeuwarden17,288323,41007.734.200
Lelystad17,39729,71008.37.950
Lopik-Cabauw17,596212,21009.06.860
Maastricht13,892327,41010.512.900
Marknesse17,39419,4-9.830
Nieuw Beerta17,292217,6--
Rotterdam16,894210,11009.46.170
Schiphol17,493217,61008.817.500
Stavoren17,591432,4-17.500
Twente17,095214,81008.43.560
Vlieland17,091431,31007.912.200
Vlissingen16,788429,91010.324.700
Volkel16,296216,61009.35.120
Westdorpe16,592321,61010.622.300
Wijk aan Zee17,1920---
Woensdrecht17,393215,81009.89.890

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.