AEX
519.64-4,07
FILES
18 km
Bewolkt 18.1°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Na het frisse weer van de afgelopen tijd krijgen we de komende dagen te maken met warmer weer. De zon komt geleidelijk aan vaker tevoorschijn en de temperatuur loopt woensdag op naar omstreeks 26 graden.

BewolktNa het frisse weer van de afgelopen tijd krijgen we de komende dagen te maken met warmer weer. De zon komt geleidelijk aan vaker tevoorschijn en de temperatuur loopt woensdag op naar omstreeks 26 graden.Vandaag wisselen zon en stapelwolken elkaar af en in het noorden van het land vallen nog enkele buien. Vanmiddag zien we de meeste zon langs de kust. De temperatuur komt vanmiddag uit op ongeveer 19 graden en er waait een matige westenwind. Langs de kust waait de wind eerst nog vrij krachtig en in het waddengebied af en toe krachtig.Vanavond en vannacht zijn er opklaringen en in eerste instantie kan er in het noorden nog steeds een bui voorkomen. Verder trekt er vooral over het zuiden hoge sluierbewolking over het land en de temperatuur daalt naar 15 graden langs de kust en 11 graden in het binnenland. Er staat slechts een zwakke zuidwestenwind.Morgen is een aardige zomerdag met in het noordoosten vrij veel zon afgewisseld met stapelwolken. In het zuidwesten is er meer bewolking aanwezig en is de zon maar af en toe te zien. Verder kan er in het midden en zuiden nog een buitje voorkomen en de temperatuur komt in de middag uit op een graad of 20. De zuidwestenwind waait slechts zwak tot matig.De dagen erna zijn er zonnige perioden, maar op dinsdag trekken ook nog wolkenvelden over het land. Het blijft vrijwel droog en de temperatuur loopt fors op en kan op woensdag uiteen lopen tussen 22 graden op de wadden en mogelijk wel 28 graden in het zuidoosten van het land. Ook op donderdag zijn er perioden met zon maar wordt met een westenwind minder warme lucht aangevoerd waardoor de temperatuur niet hoger uitkomt dan 22 graden.


Meerdaagse weerverwachting

Overwegend droog weer en geleidelijk warmer met op woensdag waarschijnlijk op veel plaatsen 25°C. Vanaf donderdag weer iets dalende temperaturen. Richting het weekeinde toenemende kans op een (onweers)bui en zaterdag mogelijk (40% kans) opnieuw 25°C of meer.

  madiwodovr
 Half bewolktHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)5040403040
Neerslagkans (%)2020203040
Neerslaghoeveelheid (mm)00 - 100 - 10 - 3
Minimumtemperatuur (°C)1112131412
Middagtemperatuur (°C)2021232121
WindrichtingZWWZOWZW
Windkracht (bft)23333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen17,075326,3--
Arnhem17,872437,81021.731.200
Berkhout15,489325,9-9.650
De Bilt18,167331,01021.929.200
Den Helder17,472438,51020.527.000
Eindhoven17,671329,51023.026.000
Ell0,0-0---
Gilze Rijen17,571325,91022.922.200
Groenlo-Hupsel16,974327,7--
Groningen16,987432,01019.323.300
Heino17,875438,2--
Herwijnen16,880327,01022.3-
Hoek van Holland17,471438,51022.5-
Hoogeveen15,984328,11020.214.000
Hoorn Terschelling16,978545,01019.322.400
Lauwersoog16,283546,4--
Leeuwarden16,776444,31019.423.800
Lelystad17,273434,21021.224.800
Lopik-Cabauw18,167432,81022.227.100
Maastricht15,181322,71024.118.400
Marknesse17,767544,6-21.400
Nieuw Beerta16,091432,0--
Rotterdam17,569330,21022.434.200
Schiphol18,264438,51021.624.800
Stavoren16,776442,1-24.200
Tholen0,0-5---
Twente17,875433,81021.327.000
Vlieland17,073645,41019.816.100
Vlissingen17,565429,21023.528.300
Volkel17,970433,11022.726.800
Voorschoten17,567436,01022.232.900
Westdorpe18,068331,01023.729.500
Wijk aan Zee18,2700---
Woensdrecht17,873327,01023.426.400

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.