AEX
403.320,00
FILES
15 km
Bewolkt 8.8°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Wisselend bewolkt en eerst nog lokaal een mistbank. In de loop van de dag toenemende kans op buien. Vrijdag opnieuw buien, soms met onweer

BewolktIn het midden en oosten zijn er lokaal mistbanken. De mistbanken verdwijnen spoedig. Verder is er een afwisseling van zon en stapelwolken met geleidelijk steeds meer buien. De middagtemperatuur blijft bij een graad of 17 à 18 steken. Er staat een zwakke tot matige west- tot zuidwestenwind. Later in de middag en avond wordt de wind overal zuidwest en neemt langs de kust toe naar vrij krachtig. Komende nacht neemt de bewolking toe en kan er af en toe wat regen vallen. De temperatuur daalt naar 11 graden. De wind wordt zuid tot zuidwest en blijft matig, aan zee vrij krachtig.Vrijdag overdag is er in het algemeen veel bewolking. Af en toe valt er regen of zijn er (onweers)buien mogelijk. De middagtemperatuur loopt op naar een graad of 17. De zuidwestelijke wind is matig, aan zee krachtig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Koel weer met geregeld buien en af en toe zon. Maximumtemperaturen rond 17 graden.

  vrzazomadi
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)3030303030
Neerslagkans (%)8070608070
Neerslaghoeveelheid (mm)7 - 71 - 51 - 22 - 83 - 12
Minimumtemperatuur (°C)1199911
Middagtemperatuur (°C)1715161618
WindrichtingZWWWZZW
Windkracht (bft)44334

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen8,797211,5--
Arnhem6,59914,01016.0173
Berkhout9,893215,5-49.400
De Bilt8,89519,01015.826.500
Den Helder9,08416,51014.949.400
Eindhoven9,39729,41016.38.490
Ell6,79814,3-2.330
Gilze Rijen9,59429,41016.114.000
Groenlo-Hupsel8,710018,6--
Groningen6,398210,81014.77.500
Heino7,79718,3--
Herwijnen6,39927,91016.0-
Hoek van Holland12,184325,61015.6-
Hoogeveen8,797210,81015.36.400
Hoorn Terschelling9,481318,41014.249.800
Katwijk8,99927,61015.510.600
Lauwersoog11,286323,0--
Leeuwarden8,09229,01014.649.900
Lelystad8,19715,01015.59.490
Lopik-Cabauw7,39916,81015.7701
Maastricht8,695319,11017.26.610
Marknesse8,896211,2-9.160
Nieuw Beerta7,897315,5--
Rotterdam8,19913,61015.711.000
Schiphol8,19719,01015.614.200
Stavoren11,485318,0-49.900
Twente7,59918,31015.9199
Vlieland13,066326,31014.423.600
Vlissingen12,383431,71016.146.300
Volkel7,49929,01016.33.280
Voorschoten7,999211,51015.69.970
Westdorpe9,289212,21016.532.500
Wijk aan Zee10,6920---
Woensdrecht8,093210,81016.133.200

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.