AEX
418.37+1,93
FILES
0 km
Bewolkt 9.9°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Zeer zacht met soms motregen en veel wind.

BewolktHet is bewolkt en heel lokaal valt er lichte regen of motregen. Met temperaturen van 9 tot 12 graden blijft het vannacht uitermate zacht. Er staat een vrij krachtige tot krachtige, aan de kust en op het IJsselmeer een harde tot mogelijk stormachtige wind uit west tot zuidwest. Bovendien komen er langs de kust soms zware windstoten voor van 75-85 km/u.Overdag blijft het bewolkt en ook dan valt er hier en daar lichte regen of motregen. In de avond gaat het in het noorden mogelijk harder regenen. Met maxima van 10 tot lokaal 13 graden blijft het erg zacht. De wind uit zuidwest blijft flink doorstaan met ook wat dieper landinwaarts soms zware windstoten rond 75 km/u.Dinsdag verandert er niet veel in het weerbeeld. Nog steeds kan er plaatselijk wat lichte regen of motregen vallen. In de nacht wordt het niet kouder dan een graad of 10, overdag kan het opnieuw op veel plaatsen 12 graden worden. De zuidwestenwind neemt pas in de avond duidelijk af. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig en zacht weer met veel bewolking en af en toe regen. Vanaf donderdag minder zacht met dalende middag- en nachttemperaturen.

  diwodovrza
 Lichte regenRegenHalf bewolkt en regenHalf bewolktNatte sneeuw
Zonneschijn (%)1010303010
Neerslagkans (%)7090602050
Neerslaghoeveelheid (mm)1 - 33 - 61 - 200 - 4
Minimumtemperatuur (°C)1084-2-1
Middagtemperatuur (°C)1210642
WindrichtingWWNWWZ
Windkracht (bft)55434

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen9,083441,0--
Arnhem9,193556,51017.410.700
Berkhout10,988663,4-15.000
De Bilt9,990553,31017.613.800
Den Helder10,790661,21013.911.300
Eindhoven9,286560,11020.248.300
Ell8,883551,8-48.900
Gilze Rijen9,389455,81019.822.400
Groenlo-Hupsel9,289554,7--
Groningen10,787663,41012.315.600
Heino10,391549,3--
Herwijnen9,492656,51018.2-
Hoek van Holland10,690669,81018.0-
Hoogeveen10,787661,61014.114.600
Hoorn Terschelling10,390663,71011.410.700
Katwijk11,088769,81017.214.000
Lauwersoog10,388672,0--
Leeuwarden10,589659,01012.415.000
Lelystad11,287661,61016.019.600
Lopik-Cabauw9,994652,91017.816.800
Maastricht7,987652,61022.932.300
Marknesse10,887560,8-22.900
Nieuw Beerta10,986671,3--
Rotterdam11,288772,41018.014.300
Schiphol11,386670,61016.715.300
Stavoren10,189664,8-13.500
Twente9,291557,61016.510.100
Vlieland10,489771,31012.27.260
Vlissingen10,489767,31019.514.500
Volkel9,487657,21019.437.900
Voorschoten11,385667,31017.414.800
Westdorpe9,987658,31020.633.600
Wijk aan Zee10,5890---
Woensdrecht9,788543,61019.827.900

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.