AEX
495.03-9,35
FILES
0 km
Bewolkt 7°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Vanmiddag geleidelijk meer zon

BewolktVandaag begint de dag in een groot deel van het land bewolkt en kan er in het noorden en noordwesten lokaal wat lichte motregen vallen. In het zuiden van Limburg is het de hele dag mooi weer met flinke zonnige perioden. In de loop van de middag zal de zon ook elders geleidelijk meer en meer tevoorschijn komen en tegen de avond is het bijna overal weer zonnig. De middagtemperatuur loopt uiteen van 10 graden op de Wadden tot 15 graden in Limburg.  De noordenwind neemt toe tot matig.
Komende nacht is het tamelijk helder en blijft het droog. Er waait een zwakke en langs de kust matige noordenwind. In het binnenland koelt het af naar 3°C met opnieuw kans op vorst a/d grond.
Morgen is het schitterend weer met volop zon en blijft het droog. De temperatuur loopt op naar 13°C langs de kust tot lokaal 19°C in Brabant en Limburg. Er staat een matige noordenwind.
De dagen daarna is het zonnig en droog lenteweer, waarbij de temperatuur dinsdag omhoog zal gaan naar een aangename 20 graden in het zuiden van het land.


Meerdaagse weerverwachting

Droog en zonnig lenteweer met temperaturen rond normaal, in het noordelijk kustgebied blijven de temperaturen achter. Later meer bewolking.

  madiwodovr
 ZonnigHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)8060404040
Neerslagkans (%)010102060
Neerslaghoeveelheid (mm)00001 - 6
Minimumtemperatuur (°C)32234
Middagtemperatuur (°C)1716141514
WindrichtingNNNOZW
Windkracht (bft)33334

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen5,680215,8--
Arnhem4,38716,11023.121.500
Berkhout7,68829,4-25.700
De Bilt7,08219,41023.134.300
Den Helder8,181214,81022.325.600
Eindhoven5,97929,01023.416.700
Ell5,186317,6-15.700
Gilze Rijen5,88317,91023.517.300
Groenlo-Hupsel6,17815,0--
Groningen7,586212,61022.319.400
Heino6,282210,4--
Herwijnen5,68914,31023.2-
Hoek van Holland8,570319,11023.6-
Hoogeveen5,687213,31022.828.300
Hoorn Terschelling7,985320,91021.519.700
Katwijk7,779216,61023.3-
Lauwersoog8,380213,0--
Leeuwarden8,083211,91021.928.700
Lelystad7,88628,31022.727.500
Lopik-Cabauw6,98016,51023.342.100
Maastricht5,488213,31022.610.500
Marknesse7,382213,0-34.500
Nieuw Beerta8,083318,4--
Rotterdam6,97714,31023.425.700
Schiphol7,67919,01023.129.200
Stavoren8,182217,3-34.200
Tholen0,0-2---
Twente6,47429,01023.130.300
Vlieland7,982322,71021.929.300
Vlissingen7,476213,01023.832.700
Volkel6,07918,61023.322.800
Voorschoten7,67919,01023.330.400
Westdorpe7,574322,31023.532.800
Wijk aan Zee8,0820---
Woensdrecht6,675212,21023.625.700

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.