AEX
441.66+9,09
FILES
0 km
Bewolkt 10.2°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Het wordt weer warmer

BewolktHet is ook woensdag overwegend bewolkt, maar richting het weekend laat de zon zich weer vaker zien en loopt ook de temperatuur verder op. Toch zit er wel een addertje onder het gras.
Vannacht blijft het vrijwel overal droog, maar ook overwegend bewolkt.  Onder de wolkendeken wordt het niet veel kouder dan 10 graden. In Limburg kan een spaarzame opklaring voorkomen en daar kan het dan afkoelen naar een graad of 8.
Woensdag verloopt de dag grotendeels bewolkt, ook al komt de zon er ‘s middags hier en daar nog wel even door. Van brede opklaringen is echter nog geen sprake. Wel gaat de temperatuur al wat omhoog. Het wordt een graad of 17 graden, daar waar de zon doorbreekt zelfs nog enkele graden warmer. Het blijft vrijwel droog en er staat een zwak briesje uit het zuidwesten.
De dagen daarna neemt langzamerhand de kans op een bui weer toe. Vooral in het weekend gaan er plaatselijk stevige regen- en onweersbuien vallen. Tegelijkertijd wordt het wel een stuk warmer. Het kwik stijgt zelfs naar 20 tot lokaal 25 graden.


Meerdaagse weerverwachting

Af en toe zon en een toenemende kans op neerslag. Middagtemperaturen rond de 22 graden.

  dovrzazoma
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenVeel regen
Zonneschijn (%)6050302010
Neerslagkans (%)2030507080
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 10 - 10 - 51 - 133 - 17
Minimumtemperatuur (°C)88111414
Middagtemperatuur (°C)1920222118
WindrichtingWNOONONO
Windkracht (bft)22334

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen9,88819,7--
Arnhem9,39519,71015.610.900
Berkhout10,497216,6-10.200
De Bilt10,292110,41015.712.800
Den Helder10,297222,01015.44.430
Eindhoven7,49216,81016.113.600
Ell7,79715,0-12.300
Gilze Rijen9,886110,81015.920.300
Groenlo-Hupsel9,498211,9--
Groningen10,49818,61014.54.040
Heino10,19617,9--
Herwijnen9,797212,61015.8-
Hoek van Holland10,393321,21016.1-
Hoogeveen10,29817,21014.95.110
Hoorn Terschelling10,198215,81014.92.670
Lauwersoog11,396215,5--
Leeuwarden10,597213,31014.86.270
Lelystad10,89802,91015.16.470
Lopik-Cabauw9,798215,11015.82.390
Maastricht8,78913,61016.014.400
Marknesse10,79617,6-9.450
Nieuw Beerta9,999212,2--
Rotterdam9,89729,41015.911.600
Schiphol10,59529,71015.610.400
Stavoren10,89117,6-22.100
Tholen0,0-321,2--
Twente9,79517,21015.27.650
Vlieland9,898425,91015.34.320
Vlissingen10,284216,61016.836.000
Volkel9,984210,81015.917.800
Voorschoten10,49829,71015.97.190
Westdorpe9,88516,81016.625.600
Wijk aan Zee10,3970---
Woensdrecht9,987211,21016.323.000

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.