AEX
424.89+1,71
FILES
12 km
Bewolkt 5.7°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Van het zuiden uit af en toe (mot)regen, in het noordoosten tot de avond droog. Morgen bewolkt en opnieuw af en toe (mot)regen.

BewolktEr is veel bewolking en in het uiterste zuiden valt lokaal lichte (mot)regen. Vanmiddag trekt het gebied met af en toe lichte (mot)regen langzaam noordwaarts, maar in het noorden blijft het tot de avond droog en daar is de zon op een aantal plaatsen nog even te zien. De middagtemperatuur komt uit rond 6 graden. De oost- tot zuidoostenwind is matig, aan de kust af en toe vrij krachtig en op de Wadden mogelijk krachtig. In de nacht naar donderdag is het bewolkt met plaatselijk (mot)regen, vooral in het noorden. De minima liggen op de meeste plaatsen rond een graad of 4, maar in het zuidwesten loopt de temperatuur op naar 8 of 9 graden. De oost- tot zuidoostenwind neemt af naar zwak tot matig, aan zee is de wind matig tot vrij krachtig.Donderdag overdag is het bewolkt en valt er soms (mot)regen. Van het zuiden uit komen pas in de avond enkele opklaringen het land binnen. De temperatuur varieert van ongeveer 5 graden in het noordoosten tot lokaal 11 graden in het zuiden. De oostelijke wind neemt iets in kracht toe, boven land naar matig, aan zee en dan vooral in het noordelijk kustgebied, naar (vrij) krachtig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Geleidelijk dalen de maxima naar waardes beneden het langjarig gemiddelde. 's Nachts gaat het op veel plaatsen licht vriezen. De neerslagkansen zijn gering en van tijd tot tijd schijnt de zon.

  dovrzazoma
 Lichte regenHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt
Zonneschijn (%)1030302020
Neerslagkans (%)6010101020
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 10000
Minimumtemperatuur (°C)551-1-2
Middagtemperatuur (°C)87531
WindrichtingOOONOO
Windkracht (bft)33333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen6,276327,0--
Arnhem5,379427,41015.213.100
Berkhout5,284437,8-10.900
De Bilt5,777430,61014.511.500
Den Helder5,188437,81015.010.300
Eindhoven6,478323,01014.010.900
Ell6,780323,8-10.900
Gilze Rijen6,282325,61013.69.250
Groenlo-Hupsel5,279326,3--
Groningen5,281434,21017.010.000
Heino5,082329,2--
Herwijnen5,681428,11014.2-
Hoek van Holland6,080431,71013.3-
Hoogeveen5,282433,81016.711.200
Hoorn Terschelling4,985541,01016.19.300
Katwijk5,582331,71013.910.100
Lauwersoog4,882434,6--
Leeuwarden5,081432,41016.212.400
Lelystad5,282327,41015.211.600
Lopik-Cabauw5,582326,61014.111.700
Maastricht6,490319,11013.85.960
Marknesse5,084428,8-11.000
Nieuw Beerta5,183434,6--
Rotterdam5,783323,81013.68.650
Schiphol5,880328,11014.411.300
Stavoren4,985436,0-9.790
Tholen0,0-4---
Twente5,076323,81016.410.900
Vlieland5,482541,41015.412.300
Vlissingen7,789427,71012.57.870
Volkel6,077428,81014.611.200
Voorschoten5,581431,71013.910.100
Westdorpe7,589214,81012.57.790
Wijk aan Zee5,4810---
Woensdrecht6,582321,61013.07.430

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.