AEX
388.62+6,01
FILES
12 km
Bewolkt 6.4°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Rustig en meest droog

BewolktHet onstuimige weer lijkt voorlopig van de baan en het extreem zachte weer ook. Licht wisselvallig is het in eerste instantie nog wel én doordat dat wind ‘s nachts wegvalt kan de ochtend soms grijs beginnen.
Ook vandaag begon vooral in het noorden met dichte mist en zelfs vanmiddag lost deze mist maar moeizaam op.  Verder is er vandaag veel bewolking met slechts af en toe zon. Wel is het overwegend droog en de temperatuur komt uit rond 6 graden. De naar zuidoost draaiende wind is zwak tot matig.
Vanavond zijn er eerst brede opklaringen, maar vannacht ontstaat vooral in het noorden weer op enkele plekken mist.  In het binnenland gaat het licht vriezen. De wind is zwak tot matig en komt uit het oosten.
Een lokaal grijze en frisse start dus morgen, maar in de loop van de ochtend prikt de zon er in het noorden op steeds meer plekken doorheen. De rest van het land begint de dag juist met zon. In de loop van de ochtend maakt de zon hier juist vanuit het zuiden op steeds meer plekken plaats voor bewolking en dit alles bij een graad of 6. Verder staat er een zwakke tot matige oostenwind.
Zondag (Valentijnsdag) verloopt bewolkt met af en toe wat regen of natte sneeuw. De dagen erna wordt het geleidelijk zonniger met de meeste zon-uren op dinsdag. De middagtemperatuur komt uit rond 5 graden met in de nachten lichte, tot soms matige vorst.


Meerdaagse weerverwachting

Zondag en maandag perioden met regen of enkele (winterse) buien. Daarna enkele meest droge dagen met zonnige perioden en in de nachten lichte vorst.

  zazomadiwo
 Half bewolktNatte sneeuwNatte sneeuwHalf bewolktHalf bewolkt
Zonneschijn (%)3010305040
Neerslagkans (%)2070401020
Neerslaghoeveelheid (mm)00 - 50 - 200
Minimumtemperatuur (°C)-200-2-4
Middagtemperatuur (°C)64453
WindrichtingONONNZ
Windkracht (bft)34433

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen5,669325,2--
Arnhem6,072219,8998.434.700
Berkhout4,390320,9-12.600
De Bilt6,474219,8998.121.800
Den Helder3,791323,8998.66.650
Eindhoven6,168218,0997.831.600
Ell6,366321,6-42.700
Gilze Rijen7,368321,2997.335.700
Groenlo-Hupsel6,672217,3--
Groningen3,992110,8999.77.820
Heino5,680214,8--
Herwijnen5,977221,2997.6-
Hoek van Holland5,280425,2997.2-
Hoogeveen4,984214,4999.410.100
Hoorn Terschelling1,9100319,4999.2507
Katwijk5,185322,3997.6-
Lauwersoog1,898320,9--
Leeuwarden2,099319,1999.32.170
Lelystad4,788216,6998.612.500
Lopik-Cabauw5,481318,4997.918.300
Maastricht4,664327,7997.632.900
Marknesse4,591214,0-8.930
Nieuw Beerta3,786217,3--
Rotterdam5,978218,0997.521.700
Schiphol5,184321,6998.014.700
Stavoren2,898320,9-2.310
Tholen0,0-325,9--
Twente6,174216,9999.226.500
Vlieland3,093326,3998.97.600
Vlissingen5,777324,5996.532.300
Volkel6,067320,2998.228.300
Voorschoten5,086320,2997.616.100
Westdorpe6,571323,4996.142.100
Wijk aan Zee5,2830---
Woensdrecht6,566321,6996.535.300

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.