AEX
424.17+2,12
FILES
20 km
Bewolkt 22.4°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Hier en daar zon en kans op een (onweers)bui. Zaterdag eerst nevelig en bewolkt, later ook zon en mogelijk een bui.

BewolktIn een brede zone rond de grote rivieren is het tamelijk bewolkt, in het noorden en uiterste zuiden schijnt de zon. In de loop van de middag kan er een enkele bui ontstaan, mogelijk met onweer. De maximumtemperatuur ligt tussen de 21 graden in bewolkte gebieden tot 25 graden daar waar de zon er goed bij komt. In het noorden van het land is de wind zwak tot matig uit een oostelijke richting, in het zuiden is de wind zuid tot zuidwest.Komende nacht zijn er wolkenvelden en blijft het op de meeste plaatsen droog. Het wordt nevelig en op een aantal plaatsen komt weer mist voor. De minimumtemperatuur ligt rond 15 graden en er staat weinig wind.Zaterdag begint grijs en lokaal mistig, op sommige plekken kan het tot in de middag duren voordat de zon doorbreekt. Vooral in de middag kan er weer een enkele bui tot ontwikkeling komen, met daarbij nog steeds een kans op onweer. De middagtemperatuur loopt uiteen van 20 graden langs de kust tot nog 24 graden landinwaarts. De wind is zwak tot matig uit richtingen tussen west en noord. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Wolkenvelden, meest droog en middagtemperaturen rond 17 graden.

  zazomadiwo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)3020404030
Neerslagkans (%)4050202020
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 40 - 1000 - 1
Minimumtemperatuur (°C)15141187
Middagtemperatuur (°C)2216161616
WindrichtingNWNNNWW
Windkracht (bft)23433

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen20,086210,4--
Arnhem21,67518,31011.515.000
Berkhout21,972216,9-23.800
De Bilt22,47315,01011.313.100
Den Helder20,182215,81011.814.300
Eindhoven21,48116,51011.64.210
Ell22,87216,5-11.200
Gilze Rijen21,67919,71011.65.340
Groenlo-Hupsel20,08817,2--
Groningen23,862214,41011.639.300
Heino21,08117,9--
Herwijnen19,68719,41011.7-
Hoek van Holland21,179211,21011.6-
Hoogeveen23,267216,91011.527.000
Hoorn Terschelling22,072318,71012.16.390
Katwijk20,180211,91011.75.900
Lauwersoog21,474322,3--
Leeuwarden22,768215,11011.832.300
Lelystad22,567110,11011.327.800
Lopik-Cabauw19,586210,41011.75.150
Maastricht23,567218,71011.827.900
Marknesse21,27618,3-12.800
Nieuw Beerta23,861218,7--
Rotterdam19,58719,01011.65.850
Schiphol22,276111,21011.511.700
Stavoren21,77719,7-14.600
Tholen0,0-1---
Twente19,38917,61011.64.620
Vlieland21,777214,41012.011.800
Vlissingen21,38529,71011.24.180
Volkel20,58615,81011.74.650
Voorschoten19,489210,81011.84.850
Westdorpe24,86118,61011.118.900
Wijk aan Zee21,6740---
Woensdrecht22,577111,51011.45.270

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.