AEX
494.9-2,73
FILES
0 km
Bewolkt 10.3°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar De nacht verloopt op veel plaatsen droog. Alleen in het westen valt zo nu en dan wat regen. De nieuwe werkweek staat overigens in het teken van winderig en nat weer.

BewolktDe meteorologische lente begint woensdag, maar qua weerbeeld lijkt het voorlopig meer op herfst! De zon laat zich weinig zien en het is een komen en gaan van regengebieden. De wind blaast regelmatig hoog van de toren! Vannacht is het bewolkt en in een deel van het land droog. Alleen in het westen en noordwesten valt af en toe wat regen. De temperatuur ligt vannacht rond 8 à 9 graden. De zuidwestenwind en neemt iets in kracht af en wordt matig, aan zee vrij krachtig tot krachtig.Maandag start de bewolkt, met in het westen en noordwesten regen. In de rest van het land begint de dag nog droog. In de loop van de dag breidt het regengebied over de rest van het land uit. 's Middags is het in een groot deel van het land nat en het plenst soms flink door. In het westen verschijnen later in de middag bovendien pittige buien, soms met onweer, hagel en windstoten. Bij dit herfstachtige weer wordt het maximaal 11 graden. Er staat een stevige zuidenwind, die aan de kust soms hard is (kracht 7). De komende dagen is het een komen en gaan van regengebieden. Op dinsdag is er kans op (winterse) buien, mogelijk opnieuw met onweer. Het wordt met 7 graden iets frisser. De dagen erna wordt het overdag een graad of 10 en blijft het wisselvallig. De zuidwestenwind waait stevig door.


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig weertype met van tijd tot tijd regen en een doorstaande wind. De maximumtemperaturen liggen rond 9 graden, maar op dinsdag wat lager.

  diwodovrza
 Half bewolkt en regenRegenHalf bewolkt en regenOnweerRegen
Zonneschijn (%)000210
Neerslagkans (%)6181737152
Neerslaghoeveelheid (mm)5.3 - 58.7 - 85.9 - 57.9 - 77.3 - 7
Minimumtemperatuur (°C)45545
Middagtemperatuur (°C)779119
WindrichtingZWZWZWZWZW
Windkracht (bft)45444

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen10,677324,5--
Arnhem9,981328,11004.334.900
Berkhout9,982438,9-22.900
De Bilt10,379330,21003.333.800
Den Helder8,489663,71001.26.280
Eindhoven10,577331,01004.849.900
Ell10,973435,6-47.200
Gilze Rijen9,877329,91004.242.700
Groenlo-Hupsel10,179328,1--
Groningen9,683431,01002.728.600
Heino9,981328,1--
Herwijnen10,278330,61003.9-
Hoek van Holland9,979543,61002.5-
Hoogeveen9,684434,91003.425.400
Hoorn Terschelling8,088546,11000.916.500
Lauwersoog8,981550,8--
Leeuwarden8,586433,51001.733.000
Lelystad10,182437,81002.924.300
Lopik-Cabauw9,783433,11003.547.900
Maastricht10,274336,71006.447.300
Marknesse9,886437,4-20.500
Nieuw Beerta9,485436,4--
Rotterdam10,179434,21003.047.400
Schiphol10,281543,61002.635.300
Stavoren7,390427,7-41.200
Tholen0,0-5---
Twente10,378431,71004.837.600
Vlieland7,892767,31000.53.280
Vlissingen9,379649,01002.932.700
Volkel10,677330,21004.844.000
Voorschoten10,379543,91002.728.000
Westdorpe10,471551,81003.742.800
Wijk aan Zee9,6810---
Woensdrecht10,872336,71003.849.900

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.