AEX
500.02-0,41
FILES
0 km
Bewolkt 14.2°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Vannacht is het helder. Overdag schijnt de zon volop, soms afgeschermd door wat sluierwolken. Donderdag is het in het oosten tropisch warm.

BewolktVannacht zijn er brede opklaringen. In het oosten en noordoosten is er een kleine kans op een ondiepe mistbank. De temperatuur ligt rond de 13 graden. De wind is zuidwest en zwak tot matig, aan zee soms vrij krachtig.Overdag is het meest zonnig, al kan de hoge sluierbewolking de zon soms wat afschermen. Het blijft droog. De middagtemperatuur wordt ongeveer 24 graden. De zwakke tot matige wind komt eerst uit het zuiden en in de loop van de dag uit het zuidoosten. In de nacht van woensdag op donderdag is het helder. De minimumtemperatuur komt uit op omstreeks 16 graden. De oostelijke wind is meest zwak tot matig. Ook donderdag overdag is het vrij zonnig, mogelijk dat in de loop van de middag de zon vaker wordt afgeschermd door bewolking. Het blijft tot in de avond droog. Met maximumtemperaturen van 25 graden aan zee en ruim 30 graden in het oosten wordt het tropisch warm. De wind is zuidoost en zwak tot matig, draait in de middag in de westelijke helft van het land naar zuidwest tot west en neemt aan de kust toe tot vrij krachtig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Aanvankelijk zonnig, droog en zomers tot tropisch warm, maar in het weekend minder warm en vooral zaterdag kans op een enkele (onweers)bui. Na het weekend weer droog en zomers warm.

  dovrzazoma
 Half bewolktHalf bewolkt en regenHalf bewolktZonnigZonnig
Zonneschijn (%)6040507070
Neerslagkans (%)2060201010
Neerslaghoeveelheid (mm)01 - 7000
Minimumtemperatuur (°C)1613131112
Middagtemperatuur (°C)2822212224
WindrichtingZOWNZWZW
Windkracht (bft)33323

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen12,19319,0--
Arnhem11,49116,51017.816.300
Berkhout14,288213,7-12.500
De Bilt14,277216,21017.318.700
Den Helder16,682329,21015.810.200
Eindhoven10,58217,21018.238.800
Gilze Rijen11,98129,71017.818.600
Groenlo-Hupsel10,89901,4--
Groningen11,795210,81016.716.700
Heino12,590110,8--
Herwijnen12,781213,71017.6-
Hoek van Holland15,472427,41016.8-
Hoogeveen11,792211,51017.220.200
Hoorn Terschelling16,983540,31015.411.500
Katwijk13,981318,71016.8-
Lauwersoog14,993217,6--
Leeuwarden13,894214,41016.111.600
Lelystad13,283215,81016.918.100
Lopik-Cabauw12,785215,11017.522.000
Maastricht13,37516,11018.833.800
Marknesse12,887212,2-14.000
Nieuw Beerta11,396210,4--
Rotterdam15,070325,21016.918.700
Schiphol14,779323,41016.816.700
Stavoren16,183328,1-11.900
Tholen0,0-3---
Twente11,39917,21018.011.900
Vlissingen15,272431,01017.119.800
Volkel10,99016,11018.225.900
Voorschoten13,881219,11016.919.700
Westdorpe13,670216,61017.628.300
Wijk aan Zee17,0790---
Woensdrecht14,864219,11017.528.400

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.