AEX
503.52+7,17
FILES
62 km
Bewolkt 13.6°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Bewolkt en af en toe lichte regen of een bui, vanmiddag van het westen uit zon. Vrijdag vooral in de avond buien, mogelijk met onweer.

BewolktVanochtend is het bewolkt en valt er lokaal lichte regen of motregen. Later vanochtend en in de eerste helft van de middag kunnen er in het midden en oosten van het land enkele buien voorkomen. In de middag klaart het van het westen uit op. De middagtemperatuur ligt tussen de 13 graden op de Wadden tot lokaal 18 graden in het zuidoosten van het land. De wind is zuidwest en matig, aan zee en op het IJsselmeer (vrij) krachtig. In de middag wordt de wind west en neemt geleidelijk af.In de nacht naar vrijdag is er veel bewolking en lokaal kan wat lichte regen vallen. Veel stelt dit niet voor. De minima liggen tussen 3 graden in het noordoosten en 10 graden in het zuiden en zuidwesten. De wind is zuid- tot zuidwestelijk en zwak, aan de kust matig.Vrijdag is het wisselend bewolkt en in de middag kan er in het noorden en noordoosten van het land een enkele bui voorkomen. In de avond trekt een gebied met actieve buien van zuidwest naar noordoost over het land waarbij ook onweer en windstoten mogelijk zijn. De maxima komen uit tussen 13 graden op de Wadden en 19 in het oosten en zuidoosten. De wind draait naar zuidwest en neemt boven land toe naar matig. Aan de westkust en op het IJsselmeer neemt de wind in de middag toe naar krachtig. 's Avonds wordt de wind overal matig en westelijk. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Aanhoudend wisselvallig met vooral op maandag en dinsdag grote neerslagkansen. Op zondag, en mogelijk ook maandag, ligt de middagtemperatuur boven de 20 graden, op de overige dagen eronder.

  vrzazomadi
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)2030402030
Neerslagkans (%)8040509090
Neerslaghoeveelheid (mm)4 - 80 - 10 - 33 - 113 - 10
Minimumtemperatuur (°C)8761110
Middagtemperatuur (°C)1613181515
WindrichtingZWWZZWZW
Windkracht (bft)44434

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen14,166329,9--
Arnhem12,774328,11012.827.000
Berkhout12,381439,6-24.800
De Bilt13,673328,81012.626.100
Den Helder12,374439,61010.825.300
Eindhoven13,467331,01014.146.100
Ell14,365332,4-47.500
Gilze Rijen12,578224,11013.824.700
Groenlo-Hupsel13,270328,1--
Groningen11,780427,41010.716.200
Heino12,976323,8--
Herwijnen13,375338,51012.9-
Hoek van Holland13,377443,61012.8-
Hoogeveen12,077326,61011.517.400
Hoorn Terschelling12,075438,51009.633.400
Katwijk13,082542,51012.4-
Lauwersoog12,884431,0--
Leeuwarden12,675331,71010.134.300
Lelystad13,278432,81011.822.800
Lopik-Cabauw13,578431,01012.828.900
Maastricht13,664434,21015.128.900
Marknesse13,578331,7-22.000
Nieuw Beerta11,976429,5--
Rotterdam13,280435,31012.918.600
Schiphol13,477540,01012.121.700
Stavoren12,477542,5-25.700
Tholen0,0-5---
Twente13,369328,41012.621.500
Vlieland12,273649,71010.120.100
Vlissingen13,678654,41013.715.800
Volkel13,569328,41013.733.100
Voorschoten13,180434,61012.620.400
Westdorpe13,076431,71014.436.500
Wijk aan Zee12,7790---
Woensdrecht13,472433,11013.936.900

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.