AEX
490.45+1,49
FILES
4 km
Bewolkt 8.4°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Bewolking en droog. Van het westen uit geleidelijk opklarend. Zaterdag vrij veel zon en meer wind.

BewolktHet is bewolkt en droog. In de middag en avond klaart het van het westen uit op steeds meer plaatsen op. De temperatuur wordt ongeveer 10 graden en de zuidwestenwind is meest matig, later in de middag en avond langs de kust vrij krachtig.Komende nacht zijn er opklaringen en blijft het droog. De minimumtemperatuur loopt uiteen van net boven nul in het oosten en zuidoosten tot 5 graden vlak langs de kust. De zuidwestenwind is matig, langs de kust vrij krachtig, in het Waddengebied krachtig.Zaterdag overdag schijnt de zon volop, al trekt er soms ook wat hoge bewolking over. De middagtemperatuur is ca. 13 graden. Daar waar de lucht vanaf grote wateroppervlakten komt blijft de temperatuur beduidend achter. Er staat een matige zuidwestenwind die bovendien wat vlagerig wordt. In de kustgebieden is de wind (vrij) krachtig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Rustig voorjaarsweer, met vooral zondag veel zon en temperaturen ruim boven normaal.

  zazomadiwo
 ZonnigHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)7060203030
Neerslagkans (%)010203030
Neerslaghoeveelheid (mm)0000 - 10 - 2
Minimumtemperatuur (°C)24141
Middagtemperatuur (°C)1312101010
WindrichtingZWZWZZWZ
Windkracht (bft)43233

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen8,071318,7--
Arnhem7,577320,21035.419.500
Berkhout8,469434,6-39.300
De Bilt8,470323,81035.128.000
Den Helder7,779436,71034.023.600
Eindhoven8,866324,51036.125.100
Ell9,671324,5-19.100
Gilze Rijen8,659330,21035.626.400
Groenlo-Hupsel7,078222,7--
Groningen9,269431,01033.731.400
Heino7,977323,0--
Herwijnen8,675325,91035.3-
Hoek van Holland8,664437,11035.2-
Hoogeveen8,275432,41034.322.400
Hoorn Terschelling8,577440,31033.129.300
Katwijk8,171433,11035.233.400
Lauwersoog8,174538,9--
Leeuwarden8,477436,71033.728.800
Lelystad8,677325,61034.728.200
Lopik-Cabauw8,471427,01035.333.300
Maastricht8,065325,91036.918.500
Marknesse8,577328,1-24.900
Nieuw Beerta9,174431,3--
Rotterdam8,360430,21035.440.900
Schiphol9,162433,51034.934.500
Stavoren7,877326,3-33.000
Twente7,078322,71035.017.100
Vlieland7,780434,91033.517.500
Vlissingen7,377424,51035.730.300
Volkel8,372322,31035.917.900
Voorschoten8,364434,61035.239.700
Westdorpe8,674327,01035.923.300
Wijk aan Zee7,6770---
Woensdrecht7,977322,31035.817.200

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.