AEX
438.85+2,97
FILES
0 km
Bewolkt 14.1°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Wisselvallig zomerweer

BewolktDe lucht kleurt grijs van de wolken en af en toe valt ook wat regen. Het zomerweer lijkt hiermee heel ver weg. Valt het weekend ook in het water?

Vannacht trekken de buien het land uit. Vanuit het westen zijn er opklaringen en ook enkele wolkenvelden. De noordelijke helft van het land blijft gevoelig voor een bui. Het koelt af naar een graad of 13. De stevige zuidwester neemt uiteindelijk wat af naar matig tot vrij krachtig.
Morgen komt de zon weer kijken! Naast zonnige perioden zijn ook stapelwolken aanwezig. In de loop van de dag kan vooral in het binnenland een stapelwolk uitgroeien tot een bui. In het oosten is daarbij kans op onweer. Met 17 graden in de noordelijke provincies tot 19 graden in de zuidoosthoek is het fris voor de tijd van het jaar. De zuidwestenwind matig tot vrij krachtig.
De dagen daarna wisselen zon en bewolking elkaar af en is het op een lokale bui na droog. Zondag loopt de temperatuur op naar 19 graden, begin volgende week wordt het wat warmer met maxima oplopend naar ongeveer 21 graden op dinsdag.


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig met maxima iets beneden normaal.

  zomadiwodo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)4040303030
Neerslagkans (%)5020703030
Neerslaghoeveelheid (mm)1 - 40 - 11 - 30 - 10 - 1
Minimumtemperatuur (°C)1211121111
Middagtemperatuur (°C)1920181819
WindrichtingZWZWWWZW
Windkracht (bft)33434

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen15,495330,2--
Arnhem13,886328,41009.635.900
Berkhout14,790433,5-12.400
De Bilt14,185329,91009.530.900
Den Helder14,976540,31007.420.700
Eindhoven13,985325,61011.049.900
Ell15,096320,5-38.900
Gilze Rijen13,781324,51010.532.600
Groenlo-Hupsel15,696219,8--
Groningen14,888326,31007.826.800
Heino14,887328,4--
Herwijnen13,986436,01010.0-
Hoek van Holland15,083545,41009.3-
Hoogeveen15,491328,11008.411.800
Hoorn Terschelling14,689438,21006.813.300
Lauwersoog14,789434,9--
Leeuwarden14,090429,91007.314.500
Lelystad14,388431,71008.923.400
Lopik-Cabauw13,789328,41009.734.800
Maastricht13,996431,01012.111.800
Marknesse14,783325,9-26.900
Nieuw Beerta15,696323,8--
Rotterdam14,786434,21009.614.200
Schiphol14,390429,91008.913.800
Stavoren15,088440,3-13.900
Tholen0,0-543,2--
Twente15,497319,41009.17.270
Vlieland14,782544,61006.915.900
Vlissingen14,288541,01010.414.300
Volkel14,080337,11010.346.700
Voorschoten14,885328,11009.215.300
Westdorpe13,484429,91011.327.700
Wijk aan Zee15,3820---
Woensdrecht13,881329,51010.625.000

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.