AEX
404.29-3,67
FILES
0 km
Bewolkt 12.6°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Overdag zonnige perioden en later zeer lokaal een bui. Zaterdag eerst zon, in de middag en avond onweersbuien.

BewolktVandaag zijn er eerst flinke perioden met zon. In de vroege ochtend komt er hier en daar nog wat grondmist voor, maar deze verdwijnt snel. Later ontstaan er stapelwolken en in de loop van de middag is er vooral in de oostelijke helft van het land kans op een zeer lokale bui. Onweer is daarbij niet uitgesloten. In de avond neemt de kans hierop ook in het zuidwesten toe. De maximumtemperatuur ligt rond 26 graden en er staat een zwakke tot matige wind uit zuid tot zuidwest. In de middag kan er aan de westkust een wind van zee opsteken. In de nacht van vrijdag op zaterdag wisselen wolkenvelden en opklaringen elkaar af en kan er zeer lokaal een (onweers)bui voorkomen. De minimumtemperatuur ligt rond 16 graden. Er staat een zwakke tot matige wind die draait naar zuidoost tot oost.Zaterdag overdag zijn er eerst flinke zonnige perioden. In de middag en avond trekken er een aantal stevige onweersbuien van zuidwest naar noordoost over het land. Deze buien kunnen bovendien gepaard gaan met hagel en (zware) windstoten. Voordat de buien arriveren loopt de temperatuur snel op naar 26 tot lokaal 30 graden. In de loop van de dag draait de wind naar zuidelijke richtingen. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Zaterdag warm en in de loop van de dag onweersbuien, Vanaf zondag afkoeling, perioden met zon en af en toe een bui.

  zazomadiwo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)5040505050
Neerslagkans (%)8040302030
Neerslaghoeveelheid (mm)3 - 100 - 20 - 10 - 10 - 1
Minimumtemperatuur (°C)1616121312
Middagtemperatuur (°C)2721212122
WindrichtingZOZWZWNZW
Windkracht (bft)33222

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen14,49816,5--
Arnhem12,39813,21011.76.400
Berkhout14,697210,4-7.160
De Bilt12,69907,91011.62.080
Den Helder14,797213,01011.06.430
Eindhoven13,310013,61011.66.260
Ell12,89814,3-515
Gilze Rijen12,69813,21011.73.850
Groenlo-Hupsel13,29916,5--
Groningen13,89814,71011.63.740
Heino12,310014,3--
Herwijnen12,49901,41011.6-
Hoek van Holland16,696318,01011.5-
Hoogeveen13,39915,81011.71.950
Hoorn Terschelling18,482321,21011.024.200
Katwijk14,399210,11011.56.760
Lauwersoog17,087316,2--
Leeuwarden15,994210,41011.35.240
Lelystad13,010002,91011.51.780
Lopik-Cabauw13,39914,71011.6230
Maastricht15,392213,01011.719.700
Marknesse13,598210,4-2.340
Nieuw Beerta14,693212,6--
Rotterdam15,19815,81011.69.010
Schiphol15,69429,71011.49.520
Stavoren17,086214,0-11.800
Twente13,09915,81011.63.420
Vlieland17,792320,91010.711.500
Vlissingen15,792423,01011.610.000
Volkel12,59901,81011.64.770
Westdorpe12,99817,91012.05.970
Wijk aan Zee15,1980---
Woensdrecht12,6990-1011.86.430

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.