AEX
511.53-1,09
FILES
19 km
Zonnig 14°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Komende nacht gaat de zomertijd in, dus wordt de klok weer een uur vooruit gezet. Het weer gaat mee met de zomertijd, want de temperatuur gaat flink in de lift!

ZonnigVandaag schijnt de zon flink. Af en toe trekt nog wat sluierbewolking over, maar daar weet de zon gemakkelijk doorheen te schijnen. Het wordt maximaal 10 graden in het noorden tot lokaal 15 graden in het zuiden van het land. Wel voelt het wat frisser aan door een vrij stevige noordoostenwind, deze is in het zuidwesten vrij krachtig.Vanavond is het helder. In de nacht trekt wat lage bewolking het noordoosten van het land binnen. De minima liggen rond 3 graden in het zuidwesten en rond het vriespunt in het noordoosten van het land. De noordoostenwind zwakt iets in kracht af.Morgen is in de zuidwestelijke helft veel ruimte voor de zon, terwijl in het noordoosten meer bewolking aanwezig is. Later op de dag komt de zon er ook in het noordoosten steeds meer bij. De maxima lopen uiteen van 11 graden in het noorden tot 15 graden in het zuiden. De noordoostenwind verandert weinig van kracht. In de nieuwe werkweek draait de wind naar het zuiden waarmee zachtere lucht wordt aangevoerd. De temperatuur gaat dan ook omhoog naar gemiddeld 20 graden op donderdag. Daarbij is vrij veel ruimte voor de zon, al verloopt woensdag waarschijnlijk met meer bewolking. Vergeet niet de klok een uur vooruit te zetten komende nacht!


Meerdaagse weerverwachting

Zacht tot zeer zacht en meest droog voorjaarsweer. Aan het eind van de week regen.

  zomadiwodo
 BewolktBewolktBewolktBewolktBewolkt
Zonneschijn (%)68959731-
Neerslagkans (%)--699
Neerslaghoeveelheid (mm)-----
Minimumtemperatuur (°C)444810
Middagtemperatuur (°C)1415181821
WindrichtingOZOZZWZ
Windkracht (bft)33444

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen15,833437,4--
Arnhem13,926438,21028.543.100
Berkhout11,647436,0-42.400
De Bilt14,028433,51028.335.100
Den Helder10,761433,51030.546.500
Eindhoven15,432546,81026.829.500
Ell14,935440,0-19.300
Gilze Rijen15,033544,61027.030.600
Groenlo-Hupsel14,330331,3--
Groningen11,631325,61030.443.800
Heino13,433329,5--
Herwijnen14,831434,21027.8-
Hoek van Holland14,822545,01028.2-
Hoogeveen12,731430,61029.931.700
Hoorn Terschelling9,452425,91031.241.400
Lauwersoog9,851425,6--
Leeuwarden10,441429,51030.944.200
Lelystad13,337434,91029.235.800
Lopik-Cabauw14,532434,61028.139.300
Maastricht14,436546,81025.624.400
Marknesse13,235428,8-36.400
Nieuw Beerta11,748325,9--
Rotterdam13,240439,61028.034.300
Schiphol13,032437,41029.243.000
Stavoren12,142431,3-48.800
Tholen0,0-6---
Twente14,326438,91028.824.400
Vlieland9,059427,71031.139.500
Vlissingen13,345657,61026.527.700
Volkel15,030442,11027.632.800
Voorschoten0,0-0---
Westdorpe15,334544,61025.836.900
Wijk aan Zee13,1320---
Woensdrecht15,029551,81026.434.300

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.