AEX
395.56-0,45
FILES
5 km
Bewolkt 12.9°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Bewolkt en af en toe (mot)regen. Morgenavond van het westen uit perioden met regen.

BewolktEr is vrij veel bewolking en vooral in het noorden kan zo nu en dan wat lichte (mot)regen vallen. De middagtemperatuur komt uit op een graad of 13. De zuidwestenwind is matig en neemt aan zee toe naar (vrij) krachtig.In de nacht naar vrijdag verandert er maar weinig in het weerbeeld. Het blijft zwaar bewolkt en af en toe valt er motregen. De temperatuur daalt naar circa 8 graden in het oosten en naar ongeveer 11 graden in het westen. De zuid- tot zuidwestenwind is matig, aan zee (vrij) krachtig.Vrijdag overdag is het zwaar bewolkt en is er vooral in het westen kans op motregen. In de avond trekt een gebied met regen van west naar oost over het land. De maximumtemperatuur ligt rond 14 graden. De zuidelijke wind is zwak tot matig, aan de kust en in het Waddengebied mogelijk enige tijd vrij krachtig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig, maar zondag en maandag droog. De temperaturen liggen overdag boven het langjarig gemiddelde en 's nachts ruim daarboven.

  vrzazomadi
 Lichte regenHalf bewolkt en regenHalf bewolktHalf bewolktHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)1020203030
Neerslagkans (%)6050202060
Neerslaghoeveelheid (mm)1 - 30 - 2000 - 5
Minimumtemperatuur (°C)101181010
Middagtemperatuur (°C)1414141516
WindrichtingZWZWZWZWZW
Windkracht (bft)33444

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen11,183217,3--
Arnhem11,388321,61022.69.750
Berkhout13,487323,4-12.100
De Bilt12,984322,01022.012.000
Den Helder14,177433,81020.121.700
Eindhoven12,879321,21023.213.800
Ell12,579323,0-12.400
Gilze Rijen13,676325,61022.815.800
Groenlo-Hupsel10,791218,4--
Groningen11,492324,51021.17.230
Heino11,891219,1--
Herwijnen13,481324,81022.2-
Hoek van Holland14,671437,81021.4-
Hoogeveen10,797216,91021.73.510
Hoorn Terschelling13,789325,91019.614.700
Katwijk13,283329,51021.214.400
Lauwersoog12,191324,8--
Leeuwarden13,192328,11020.210.100
Lelystad12,387325,91021.410.700
Lopik-Cabauw13,782430,61021.813.000
Maastricht11,583322,71024.210.800
Marknesse12,091326,3-7.290
Nieuw Beerta10,994426,3--
Rotterdam14,578427,01021.514.400
Schiphol13,386427,01021.212.300
Stavoren12,891432,8-8.030
Twente11,090319,81022.85.860
Vlieland14,177540,01019.617.000
Vlissingen13,680430,61022.316.800
Volkel11,986322,71023.010.100
Voorschoten13,385325,21021.314.300
Westdorpe12,978325,91022.917.100
Wijk aan Zee14,5720---
Woensdrecht13,277323,81022.515.500

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.