AEX
409.84+6,13
FILES
7 km
Bewolkt 14.4°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Perioden met zon, droog en erg zacht.

BewolktEr zijn zonnige perioden en het blijft droog. Wel drijven er velden sluierbewolking over. Maxima lopen uiteen van 16 graden in het noorden tot 20 in het zuiden. Daarmee is het erg zacht. De zuidelijke wind is meest matig. Komende nacht zijn er flinke opklaringen. De temperatuur daalt naar een graad of 11. De zuidelijke wind is zwak tot matig.Zaterdag overdag laat de zon zich veel zien en loopt het kwik op naar 17 graden in het noorden tot lokaal 21 graden in het zuiden van het land. De zuidelijke wind neemt iets in kracht toe naar meest matig. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Overgang naar wisselvalliger weer met in het algemeen veel bewolking en van tijd tot tijd regen. Maxima geleidelijk dalend naar ongeveer 11 graden

  zazomadiwo
 ZonnigHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenLichte regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)7030201020
Neerslagkans (%)1060906050
Neerslaghoeveelheid (mm)01 - 23 - 80 - 30 - 2
Minimumtemperatuur (°C)11111174
Middagtemperatuur (°C)1915131111
WindrichtingZZZZWZW
Windkracht (bft)44443

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen17,273221,6--
Arnhem14,984218,71022.216.000
Berkhout15,087320,5-11.400
De Bilt14,487216,91021.815.700
Den Helder14,492326,31020.68.610
Eindhoven16,875216,21022.530.700
Ell16,979215,8-19.100
Gilze Rijen15,880321,21022.125.800
Groenlo-Hupsel15,482221,2--
Groningen14,090323,81021.59.160
Heino14,388214,4--
Herwijnen15,380320,51021.9-
Hoek van Holland15,479427,71021.2-
Hoogeveen14,190322,31021.89.000
Hoorn Terschelling12,898322,71020.65.080
Katwijk14,587214,41021.212.000
Lauwersoog13,596323,0--
Leeuwarden13,594323,01020.78.190
Lelystad14,090318,01021.412.300
Lopik-Cabauw14,489322,01021.616.200
Maastricht17,471321,21023.126.400
Marknesse13,989219,1-11.200
Nieuw Beerta14,090324,5--
Rotterdam14,983323,01021.514.300
Schiphol14,192318,01021.312.000
Stavoren13,095427,4-6.990
Tholen0,0-4---
Twente0,0-322,71022.5-
Vlieland13,395324,51020.46.330
Vlissingen15,383322,71021.416.600
Volkel16,278318,71022.621.200
Voorschoten14,683215,81021.212.100
Westdorpe16,079216,91021.823.200
Wijk aan Zee16,3760---
Woensdrecht16,573219,11021.725.800

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.