AEX
430.31+1,39
FILES
32 km
Zonnig 15°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Zonnige Bevrijdingsdag

ZonnigDankzij een hogedrukgebied boven de Oostzee en een lagedrukgebied ten westen van Portugal, hebben we komende dagen te maken met zonnig weer en aangename temperaturen. Voor mensen die last hebben van hooikoorts is het minder gunstig, het droge en zonnige weer zorgt voor veel stofmeel en pollen in de lucht.

Op deze Bevrijdingsdag/Hemelvaartsdag kunnen we genieten van prachtig weer! Van noord naar zuid en van west naar oost blijft het de hele dag volop zonnig. De temperatuur loopt op naar 16 graden in het Waddengebied tot lokaal 20 graden in het zuidoosten. Er staat een matige zuidoostenwind. Let er wel op dat u uw huid beschermt tegen de zon, de zonkracht loopt vanmiddag op naar 5 en dat betekent dat de huid gemakkelijk verbrand!
Vanavond en vannacht is het helder. De temperatuur daalt naar 8 tot 10 graden en er waait een zwakke tot matige zuidoostenwind.
Morgen is het opnieuw vrij zonnig weer met wat hoge sluierbewolking. De temperaturen lopen op naar waarden van 19 graden in het Waddengebied, in het binnenland 24 graden en lokaal kan het al 25 graden worden in het zuidoosten van het land. Er staat een matige wind uit het zuidoosten.
De dagen daarna blijft het prachtig weer met veel  ruimte voor de zon en aangename temperaturen.  Komend weekend liggen de temperaturen tussen de 22 en 26 graden. Smeer u wel goed in komende dagen vanwege de vrij hoge zonkracht. Vanaf dinsdag is er in het zuiden een kans op een lokale (onweers)bui.


Meerdaagse weerverwachting

Zonnig, droog en warm met maximumtemperaturen tussen de 22 en 25 graden.

  vrzazomadi
 ZonnigZonnigZonnigZonnigHalf bewolkt
Zonneschijn (%)8070707060
Neerslagkans (%)010202030
Neerslaghoeveelheid (mm)00000
Minimumtemperatuur (°C)811121212
Middagtemperatuur (°C)2323232322
WindrichtingZOZOOOO
Windkracht (bft)43333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen15,438322,7--
Arnhem15,837328,81026.039.800
Berkhout14,451324,8-28.200
De Bilt15,041325,91025.428.500
Den Helder15,546329,91025.434.800
Eindhoven16,233328,81025.134.800
Ell14,943329,9-43.300
Gilze Rijen16,436328,11024.737.700
Groenlo-Hupsel15,139327,4--
Groningen15,336432,01026.837.400
Heino15,239325,9--
Herwijnen16,140325,91025.2-
Hoek van Holland17,036427,01024.5-
Hoogeveen15,340427,71026.730.000
Hoorn Terschelling13,861426,31026.129.600
Lauwersoog14,942331,7--
Leeuwarden15,246326,61026.343.700
Lelystad15,540328,81025.736.600
Lopik-Cabauw15,449327,41025.240.200
Maastricht15,343325,91024.531.700
Marknesse15,144327,7-29.900
Nieuw Beerta15,541431,7--
Rotterdam15,939332,81024.727.900
Schiphol15,644428,81025.226.400
Stavoren14,253327,7-30.000
Tholen0,0-327,0--
Twente15,139328,41026.629.800
Vlieland13,261433,11025.625.700
Vlissingen13,563322,01024.025.500
Volkel15,634327,71025.530.900
Voorschoten15,348324,51024.927.200
Westdorpe15,741324,81023.834.300
Wijk aan Zee16,5350---
Woensdrecht16,431327,41024.238.800

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.