AEX
447.870,00
FILES
198 km
Bewolkt 6°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Na mist zonneschijn en 20 graden

BewolktSeptember kan niet stuk! Ook vandaag draait het weer om zonneschijn en aangename temperaturen. De komende dagen neemt de invloed van storingen geleidelijk toe, maar tot en met donderdag wordt het nog wel op veel plaatsen ruim 20 graden.
Vanochtend vroeg moeten weggebruikers rekening houden met lokaal dichte mistbanken. Bovendien is het plaatselijk afgekoeld tot rond 5 graden. Na zonsopkomst verdwijnt de mist en wordt het overal vrij zonnig. Waaien doet het nauwelijks.
Vanmiddag blijft het eerst nog zonnig. Later drijft sluierbewolking Nederland binnen. De temperatuur loopt op naar circa 20 graden. De wind gaat uit het zuidwesten waaien en neemt boven land toe tot matig, aan de kust en op het IJsselmeer tot vrij krachtig.
Vanavond en vannacht worden de wolken dikker en dikker en met name in het noorden en noordwesten valt soms enige regen. De zuidwestenwind is matig, aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig. De temperatuur daalt in het zuidoosten naar 12 graden. In het noordwestelijk kustgebied koelt het niet verder af dan tot 17 graden.
Morgen is het eerst bewolkt en plaatselijk kan er wat lichte regen vallen. Tijdens de middaguren wordt het droog en komt de zon weer tevoorschijn. Met in het binnenland temperaturen tussen 20 en 23 graden is het vrij warm. In het noordwesten blijven de maxima steken op 18 of 19 graden. De zuidwestenwind is matig en aan zee en op het IJsselmeer vrij krachtig. In de avond komt er aan de kust een krachtige wind te staan.
De dagen daarna neemt de wisselvalligheid tijdelijk toe. Met name later op donderdag en vrijdag is er kans op regen of enkele buien. In de loop van het weekeinde wordt het droog. De maxima komen na donderdag rond 17 graden uit.


Meerdaagse weerverwachting

Vanaf donderdagmiddag af en toe regen of een bui en daling van temperatuur. In het weekeinde overwegend droog en geregeld zon. Na het weekeinde weer warmer.

  wodovrzazo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt
Zonneschijn (%)4020303040
Neerslagkans (%)3060706020
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 11 - 30 - 30 - 20
Minimumtemperatuur (°C)141512119
Middagtemperatuur (°C)2119171616
WindrichtingZWZWZWZWZW
Windkracht (bft)45443

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen5,89903,6--
Arnhem4,09515,41025.746.600
Berkhout7,39927,2-380
De Bilt6,09902,51025.72.530
Den Helder10,989214,41024.815.300
Eindhoven5,39914,01025.97.480
Ell4,79814,7-235
Gilze Rijen6,210002,91025.813.300
Groenlo-Hupsel5,19903,6--
Groningen5,89801,41025.3244
Heino4,69815,0--
Herwijnen5,09914,01025.7-
Hoek van Holland11,793319,41025.2-
Hoogeveen5,89916,11025.6399
Hoorn Terschelling14,483319,81024.924.000
Lauwersoog11,69517,2--
Leeuwarden7,59914,31025.29.220
Lelystad6,89813,61025.4514
Lopik-Cabauw7,29913,61025.794
Maastricht7,39529,71025.911.100
Marknesse7,510003,2-621
Nieuw Beerta7,29813,2--
Rotterdam8,6100216,21025.52.830
Schiphol7,99815,41025.515.200
Stavoren7,99916,5-230
Tholen0,0-315,5--
Twente6,410013,61025.2417
Vlieland13,588319,81024.820.600
Vlissingen13,384215,81025.317.400
Volkel5,79919,71025.6447
Voorschoten5,79914,31025.4302
Westdorpe6,99916,81025.46.240
Wijk aan Zee6,6970---
Woensdrecht4,49414,71025.621.300

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.