AEX
474.14-2,82
FILES
0 km
Bewolkt 19°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Vannacht vooral in het oosten kans op een (onweers)bui. Morgen iets minder warm en opnieuw (onweers)buien.

BewolktVanavond en vannacht zijn er wolkenvelden en is er vooral in het oosten van het land nog kans op een (onweers)bui.De minimumtemperatuur loopt uiteen van 16 graden in het noordwesten tot 20 graden in het zuidoosten van het land. Er staat een zwakke wind uit uiteenlopende richtingen.Zondag overdag is er een afwisseling van zon en bewolking. Tegen de middag komen er vanuit het zuidwesten onweersbuien voor, lokaal met hagel en veel regen. De buien bewegen in de middag en avond naar het noordoosten en worden geleidelijk intensiever. De maximumtemperatuur ligt tussen de 23 graden langs de kust tot lokaal nog 29 graden in het zuidoosten van het land. In de ochtend staat er een zwakke tot matige oostenwind. In de middag wordt de wind eerst variabel om later westelijk te worden. Bij onweersbuien is er kans op zware windstoten rond 90 km/uur. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Perioden met zon en vooral op dinsdag en woensdag van tijd tot tijd enkele regen- of onweersbuien. M.u.v. dinsdag middagtemperaturen iets beneden de 25 graden.

  zomadiwodo
 Half bewolkt en regenZonnigHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt
Zonneschijn (%)3070404030
Neerslagkans (%)7010504020
Neerslaghoeveelheid (mm)6 - 600 - 10 - 10
Minimumtemperatuur (°C)1815131614
Middagtemperatuur (°C)2621261920
WindrichtingVARZWZWW
Windkracht (bft)33343

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen21,471215,1--
Arnhem19,57916,81020.332.100
Berkhout17,290213,7-15.300
De Bilt19,07517,91020.539.500
Den Helder16,294211,51019.89.740
Eindhoven18,97315,01020.645.300
Ell20,173110,8-44.400
Gilze Rijen18,66916,81020.736.700
Groenlo-Hupsel21,170214,4--
Groningen18,89316,81019.67.200
Heino19,58629,4--
Herwijnen16,985211,91020.4-
Hoek van Holland18,380323,01020.4-
Hoogeveen17,99915,41019.612.800
Hoorn Terschelling16,09718,61019.43.780
Katwijk16,38719,01020.5-
Lauwersoog19,789214,4--
Leeuwarden17,994210,41019.68.090
Lelystad18,886211,91020.024.000
Lopik-Cabauw16,89213,61020.636.500
Maastricht21,664212,61020.640.500
Marknesse19,49118,3-12.500
Nieuw Beerta17,89718,3--
Rotterdam17,88219,01020.524.400
Schiphol18,977215,11020.425.300
Stavoren18,290214,0-12.700
Tholen0,0-4---
Twente21,168213,71019.532.400
Vlissingen19,074215,11020.527.600
Volkel19,671210,81020.539.000
Voorschoten16,98814,71020.525.100
Westdorpe16,384110,11020.745.000
Wijk aan Zee17,5880---
Woensdrecht18,37816,11020.642.200

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.