AEX
452.47+0,17
FILES
44 km
Bewolkt 0°C
U bent hier: Zoek.nlยปHet weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Eerst sneeuwbuien. In de loop ochtend meest droog, tegen de avond regen en natte sneeuw. Zaterdag kans op een bui.

BewolktEr is tamelijk veel bewolking en hier en daar sneeuwt het. Lokaal komt ook onweer voor en in het noorden een enkele mistbank. De minimumtemperatuur ligt rond het vriespunt. Door de sneeuw, maar ook door bevriezing van natte weggedeelten is er grote kans op gladheid. De wind wordt meest westelijk, zwak tot matig, aan de zuidwestkust eerst nog (vrij) krachtig.In de ochtend is er eerst nog kans op een enkele winterse bui. Verder is er soms wat zon, in de loop van de middag neemt de bewolking verder toe. De middagtemperatuur wordt ongeveer 4 graden. Er staat een matige zuidwestenwind. Aan de kust is de wind westelijk en matig tot vrij krachtig.In de avond trekt een gebied met buiige regen en natte sneeuw van west naar oost over het land. De meeste neerslag wordt in het noorden verwacht. In de nacht naar zaterdag wordt het weer meest droog. De temperatuur daalt op veel plaatsen tot iets onder het vriespunt en lokaal wordt het glad. De wind is zwak tot matig uit het zuidwesten.Zaterdag overdag is het wisselend bewolkt en met name in de kustprovincies kan een enkele bui vallen. De kans op winterse neerslag is dan niet groot. De middagtemperatuur loopt op naar 4 tot 5 graden en de zwakke tot matige zuidwestenwind neemt in de loop van de dag iets af. (Bron: KNMI)


Meerdaagse weerverwachting

Af en toe een winterse bui. Overdag temperaturen iets boven nul, tijdens de nachten meest lichte vorst.

  zazomadiwo
 Natte sneeuwHalf bewolkt en regenNatte sneeuwNatte sneeuwHalf bewolkt
Zonneschijn (%)3020302020
Neerslagkans (%)6080604030
Neerslaghoeveelheid (mm)0 - 11 - 21 - 30 - 10
Minimumtemperatuur (°C)-1-30-3-4
Middagtemperatuur (°C)45322
WindrichtingZWNWWZWN
Windkracht (bft)35443

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen0,694327,7--
Arnhem0,097319,8974.112.500
Berkhout-2,197213,0-25.900
De Bilt0,094115,5974.726.500
Den Helder1,186213,0973.536.000
Eindhoven0,299218,0976.01.520
Ell0,891430,6-46.400
Gilze Rijen0,299216,6975.634.600
Groenlo-Hupsel0,198328,8--
Groningen-0,299110,4972.63.320
Heino0,696215,8--
Herwijnen0,098216,9975.0-
Hoek van Holland0,597323,4975.5-
Hoogeveen0,299319,8972.75.580
Hoorn Terschelling0,581211,9973.144.700
Katwijk0,397213,7974.941.300
Lauwersoog0,996215,5--
Leeuwarden-1,49929,0973.05.590
Lelystad0,196211,9973.932.100
Lopik-Cabauw-0,198315,5975.07.630
Maastricht0,393326,6976.77.480
Marknesse-1,39527,9-11.900
Nieuw Beerta0,299211,2--
Rotterdam0,791218,7975.329.500
Schiphol-1,396315,8974.68.080
Stavoren1,686319,4-49.900
Twente0,297320,5972.31.810
Vlieland2,084323,4973.231.900
Vlissingen3,672432,4976.549.000
Volkel0,597326,6974.911.100
Voorschoten0,196212,6975.014.400
Westdorpe0,993318,7976.817.700
Wijk aan Zee1,1930---
Woensdrecht0,39916,5976.515.700

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.