AEX
520.12-0,50
FILES
3 km
Zonnig 19.8°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Een warme dinsdag wordt afgesloten met enkele onweersbuien. Vanaf morgen geleidelijk lagere temperaturen en wisselvallig zomerweer.

ZonnigHet is vandaag nog warm, maar de zon wordt vervangen door wolken met later op de dag vanuit het zuiden buien. Vanaf morgen komen de temperaturen lager uit en is het wisselvallig zomerweer. In het komende weekend is het zelfs ronduit fris. Vanmiddag neemt de bewolking verder toe en komt er in het zuidoosten al een enkele regen- of onweersbui voor. Het wordt zo'n 18 graden op de Wadden. Op veel plaatsen in het binnenland stijgt de temperatuur verder door naar zomerse waarden rond 25 graden.Vanavond trekken steeds meer buien vanuit het zuiden het land binnen. Daarbij komt soms ook onweer voor. Vannacht blijft het vrij zwoel met 17 graden en wordt het vanuit het zuiden tijdelijk droger. Vooral in de noordelijke provincies kan het soms nog wel even stevig plenzen en donderen. Tegen de ochtend trekken weer nieuwe buien vanuit het zuidoosten het land binnen. Morgen is er af en toe zon, maar vallen verspreid over het land ook enkele plensbuien met in het oosten kans op onweer en hagel. Het wordt nog rond 20 graden aan de kust tot maximaal 24 graden langs de oostgrens. De zwakke tot matige zuidoostenwind draait naar het zuidwesten. Daarbij trekt de wind aan naar matig tot aan zee vrij krachtig, windkracht 3 tot 5. De dagen daarna blijft het aan de wisselvallige kant met iedere dag wel een paar buien of enige tijd regen. Met een stevige zuidwester en middagtemperaturen dalend naar rond 18 graden wordt het fris voor eind juni.


Meerdaagse weerverwachting

Licht wisselvallig en temperaturen onder normaal.

  wodovrzazo
 RegenHalf bewolkt en regenBewolktRegenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)--9--
Neerslagkans (%)8240267560
Neerslaghoeveelheid (mm)6.9 - 60.6-9.9 - 92.3 - 2
Minimumtemperatuur (°C)1615141212
Middagtemperatuur (°C)2219191718
WindrichtingZOZWWNWW
Windkracht (bft)33333

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen18,563215,8--
Arnhem18,857320,91010.640.200
Berkhout18,453434,2-37.700
De Bilt19,854324,11009.934.600
Den Helder17,257434,21011.237.500
Eindhoven18,363318,01009.730.000
Ell17,475216,2-19.900
Gilze Rijen19,655320,91009.427.700
Groenlo-Hupsel19,158321,2--
Groningen17,057323,01012.435.200
Heino19,155327,0--
Herwijnen19,563326,31009.8-
Hoek van Holland21,249431,71009.3-
Hoogeveen17,760325,61011.730.400
Hoorn Terschelling17,654427,71012.335.900
Lauwersoog16,265323,0--
Leeuwarden16,860328,81012.135.300
Lelystad18,960336,71010.733.600
Lopik-Cabauw19,9580-1009.932.900
Maastricht18,173216,91009.220.100
Marknesse17,661325,9-22.800
Nieuw Beerta17,156323,8--
Rotterdam20,854325,21009.634.300
Schiphol18,660328,41010.327.800
Stavoren17,157329,5-37.800
Tholen0,0-4---
Twente18,756323,01011.232.300
Vlieland17,056431,31011.937.000
Vlissingen18,666430,61008.427.400
Volkel19,259322,31010.131.100
Voorschoten19,756331,01010.032.200
Westdorpe18,862220,51008.532.000
Wijk aan Zee19,4530---
Woensdrecht19,458320,91009.227.600

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.