AEX
493.1+7,37
FILES
2 km
Bewolkt 7.7°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Felle opklaringen en een enkele bui

BewolktVanmiddag  komen in het binnenland komen nog enkele buien voor, maar vanuit het westen klaart het even breed op. Pas tegen de avond raakt het vanuit het westen opnieuw bewolkt. Er staat een matige tot krachtige westenwind. Het wordt 8 à 9 graden aan zee tot 10 à 11 graden landinwaarts.
Vanavond raakt het overal bewolkt en in de tweede helft van de avond bereikt een regengebied de westkust. De wind draait naar het zuidwesten en trekt weer flink aan.
Vannacht is het bewolkt en regenachtig. De minimumtemperatuur ligt rond 6 à 7 graden en wordt al rond middernacht bereikt. In de loop van de nacht loopt de temperatuur weer op. De wind draait van zuidwest naar west en is vrij krachtig boven land en hard tot stormachtig langs de kust. In de kustgebieden komen zware windstoten tot 100 km/uur voor.
Morgen blijft het onstuimig. Vanuit het noordwesten trekken er stevige buien over het land met lokaal onweer en hagel. Tussen de buien door schijnt af en toe de zon. De (noord)westenwind is krachtig boven land en hard tot stormachtig in de kustprovincies. In het Waddengebied stormt het morgenochtend. Er komen er zware windstoten voor van 90 tot 100 km/uur.  Het wordt 7 graden in het noorden tot 11 in het zuidoosten.


Meerdaagse weerverwachting

Wisselvallig weer met eerst vrij veel wind, aan het einde van de week rustiger. Middagtemperaturen iets beneden normaal.

  diwodovrza
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regen
Zonneschijn (%)4040402030
Neerslagkans (%)9090708040
Neerslaghoeveelheid (mm)5 - 102 - 51 - 31 - 40 - 3
Minimumtemperatuur (°C)64201
Middagtemperatuur (°C)107777
WindrichtingWWNWWN
Windkracht (bft)65443

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen8,263552,6--
Arnhem7,860563,71004.526.900
Berkhout7,369664,4-19.900
De Bilt7,756558,01006.024.400
Den Helder8,163663,01004.516.900
Eindhoven7,564550,81007.236.800
Ell6,772665,2-10.900
Gilze Rijen7,464659,81007.023.700
Groenlo-Hupsel5,279550,4--
Groningen7,567558,71001.223.500
Heino6,177564,4--
Herwijnen7,463658,71006.3-
Hoek van Holland7,766659,01007.6-
Hoogeveen7,572559,41001.822.300
Hoorn Terschelling7,668667,71002.117.300
Katwijk7,163667,31006.8-
Lauwersoog6,871771,6--
Leeuwarden6,470667,01002.125.600
Lelystad8,064557,21004.627.300
Lopik-Cabauw7,363658,71006.528.700
Maastricht7,070438,91008.021.600
Marknesse7,670663,7-23.800
Nieuw Beerta7,667660,1--
Rotterdam7,664659,01007.518.600
Schiphol7,461664,81005.919.500
Stavoren6,871663,7-22.600
Twente6,583466,21002.822.600
Vlieland7,265768,41003.410.800
Vlissingen8,361654,41009.620.100
Volkel7,270447,91006.322.600
Voorschoten7,463658,71006.917.800
Westdorpe8,568661,61010.028.000
Wijk aan Zee7,0640---
Woensdrecht8,462564,11008.733.000

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.