AEX
432.94-11,61
FILES
2 km
Bewolkt 12.8°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Enige tijd buiige regen en koel

BewolktVandaag trekt een zone met enige tijd buiige regen van noordwest naar zuidoost over het land. Ook valt er nog een enkele losse bui. In de loop van de middag kan de zon vanuit het noordwesten af en toe tevoorschijn komen. In het zuidoosten blijft het tot de avond grijs. Middagtemperatuur 16°C. Er staat een matige en aan zee krachtige westen tot noordwestenwind, windkracht 4 tot 6.
Komende nacht is het half tot zwaar bewolkt en blijft het op de meeste plaatsen droog, in het kustgebied is de kans op een bui nog het grootst. Langs de kust waait een krachtige en in het noordelijk kustgebied harde noordwestenwind, windkracht 6 of 7.    
Zondag verloopt grijs met vooral in de loop van de middag vanuit het noordwesten af en toe lichte regen. Met een middagtemperatuur van slechts 15°C is het 5°C te koud voor de tijd van het jaar. Er waait een matige en in het kustgebied eerst nog krachtige en in het noordelijk kustgebied harde noordwestenwind, kracht 4 tot 7. In de middag zal de wind langs de kust in kracht gaan afnemen.
Volgende week krijgen we te maken met een flinke weersverbetering. Vanaf dinsdag komt er meer zon, blijft het droog en wordt het warmer. Middagtemperatuur oplopend naar 21°C.


Meerdaagse weerverwachting

Maandag nog koel met veel bewolking en plaatselijk een bui. Daarna droog, meer zon en langzaam oplopende middagtemperaturen.

  zomadiwodo
 Half bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolktHalf bewolkt
Zonneschijn (%)2020605060
Neerslagkans (%)7030101010
Neerslaghoeveelheid (mm)1 - 31 - 10 - 100
Minimumtemperatuur (°C)11129910
Middagtemperatuur (°C)1516171819
WindrichtingNWNNOOO
Windkracht (bft)43223

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen13,297219,4--
Arnhem12,395320,91013.922.200
Berkhout13,889334,2-13.700
De Bilt12,887216,91014.444.300
Den Helder13,787450,01013.214.300
Eindhoven12,796215,81015.517.400
Ell12,597217,3-10.200
Gilze Rijen12,292216,21015.523.600
Groenlo-Hupsel12,397217,6--
Groningen12,997325,21010.823.900
Heino12,294322,3--
Herwijnen12,890320,51014.7-
Hoek van Holland14,086538,91015.3-
Hoogeveen12,495325,91011.816.400
Hoorn Terschelling14,577555,41011.426.100
Katwijk13,590438,21014.9-
Lauwersoog15,182656,9--
Leeuwarden14,482434,61011.231.800
Lelystad13,196429,21013.39.200
Lopik-Cabauw12,987318,71014.845.600
Maastricht12,295216,21016.28.730
Marknesse13,096326,6-4.150
Nieuw Beerta12,595433,1--
Rotterdam13,779218,41015.336.400
Schiphol13,594324,81014.234.200
Stavoren13,891652,9-5.370
Tholen0,0-4---
Twente12,495322,01012.926.500
Vlieland14,579659,81012.318.200
Vlissingen14,469322,31016.748.500
Volkel12,992215,11014.917.800
Voorschoten13,295327,71015.06.840
Westdorpe11,794216,21016.922.100
Wijk aan Zee14,7810---
Woensdrecht13,186215,51016.230.600

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.