AEX
521.13-0,76
FILES
7 km
Bewolkt 16.9°C
U bent hier: Zoek.nl»Het weer

Het weer in Nederland

Buien op de radar Heel het land kan vandaag volop genieten van de zon en de warmte. Wel staat er een stevige oostenwind. Geniet van het mooie lenteweer, want dat slaat snel om…

BewolktHeel het land kan vandaag volop genieten van de zon en de warmte. Wel staat er een stevige oostenwind. Geniet van het mooie lenteweer, want dat slaat snel om… Vooral morgen en dinsdag verlopen regenachtig, maar op Bevrijdingsdag lijkt het goed te komen!Vanmiddag is het nog volop zonnig met nu en dan wat overtrekkende sluierbewolking. De temperatuur loopt flink op: het wordt 16 graden op de Wadden tot 20, lokaal zelfs 21 graden, in het zuiden van het land. Wel staat er een stevige oostenwind, matig in het binnenland tot soms krachtig aan zee.Vanavond neemt vanuit het zuidwesten de bewolking toe en tegen het einde van de nacht valt in Zeeland de eerste regen. In het noordoosten, waar de hemel het helderst is, koelt het af tot 6 graden. In het zuidwesten wordt het niet kouder een graad of 10. De oostenwind blijft stevig doorwaaien en draait na het binnenkomen van de regen naar het zuidwesten.Morgen trekt de bewolking en regen vanuit het zuidwesten langzaam verder noordoostwaarts. Het noordoosten houdt het nog lang droog en daar is het in de ochtend nog vrij zonnig. Op de meeste plaatsen wordt het rond 13 graden, in het noordoosten kan de temperatuur nog oplopen tot 16 graden. De wind neemt in kracht af en is variabel van richting.De komende dagen blijven nog even wisselvallig. Vooral op dinsdag is het regenachtig, daarna nemen de regenkansen af. De wind wordt weer noordoostelijk en daarmee wordt het niet veel warmer dan een graad of 14. Bevrijdingsdag lijkt droog te gaan verlopen met af en toe zon!


Meerdaagse weerverwachting

Licht wisselvallig met tamelijk veel bewolking en soms wat regen of een bui. De temperatuur ligt rond 14 graden.

  madiwodovr
 Half bewolkt en regenBewolktHalf bewolkt en regenHalf bewolkt en regenHalf bewolkt
Zonneschijn (%)--134647
Neerslagkans (%)4616663510
Neerslaghoeveelheid (mm)0.8-7.8 - 70.6-
Minimumtemperatuur (°C)87886
Middagtemperatuur (°C)1311141313
WindrichtingZONONONO
Windkracht (bft)42343

Weerstations

  Temp. (°C) Vocht (%) Wind (bft) Stoten (km/u) Luchtdruk Zicht (m)
Arcen18,231436,7--
Arnhem18,030449,71006.046.500
Berkhout15,251542,5-37.800
De Bilt16,936441,81005.248.000
Den Helder16,149544,31005.941.200
Eindhoven18,229438,51004.446.300
Ell17,735441,8-35.600
Gilze Rijen18,430444,61003.936.800
Groenlo-Hupsel17,435441,0--
Groningen15,937441,41008.841.600
Heino16,937442,5--
Herwijnen16,438441,01004.8-
Hoek van Holland18,633660,51003.4-
Hoogeveen15,438542,51008.138.100
Hoorn Terschelling15,552544,31007.723.900
Lauwersoog15,940545,7--
Leeuwarden16,038549,01007.838.000
Lelystad17,634436,01006.137.400
Lopik-Cabauw17,136441,01004.641.800
Maastricht19,025434,21004.438.700
Marknesse16,841545,7-43.000
Nieuw Beerta14,643447,9--
Rotterdam17,339440,71003.844.500
Schiphol16,937436,41005.038.000
Stavoren16,245544,6-39.000
Tholen0,0-6---
Twente16,837445,01007.835.300
Vlieland16,250647,91006.736.200
Vlissingen14,863432,01001.835.400
Volkel18,429441,01005.336.500
Voorschoten16,143434,21004.338.200
Westdorpe19,630331,71001.844.500
Wijk aan Zee17,5330---
Woensdrecht19,331440,01002.943.900

Dit weerbericht wordt mede mogelijk gemaakt door BuienRadar.nl.